Aktualności

 • WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2018
  25.01.2019

  Niedługo zacznie się sezon na prace polowe... z tej okazji WIETRZYMY dla Państwa NASZE MAGAZYNY  Zapraszamy do zakupu oferowanych maszyn! W sprzedaży znajdziecie Państwo kosiarki dyskowe, rotacyjne, bijakowe zarówno producentów krajowych i zagranicznych ! Współpracujemy z takimi firmami jak : TALEX, STARK, BIELROL, STRUMYK, ROL/EX... Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!! Proponujemy atrakcyjne finansowanie , możliwość sprzedaży..
 • NOWOŚĆ !!! PRZYCZEPKI WIOLA !!!
  24.08.2018

  Od niedawna poszerzyliśmy swoją ofertę o przyczepki renomowanej firmy WIOLA. Zapraszamy na nasz plac sprzedażowy. WIOLA jest czołowym producentem przyczep w Polsce. Codziennie z hal produkcyjnych zjeżdża kilkadziesiąt przyczep, które trafiają do polskich klientów, jak i na rynki europejskie.Posiadają one homologację europejską, umożliwiającą rejestrację przyczep w zakresie 350–3500kg. W ofercie znajduje się ponad 100 standardowych modeli przyczep,..
 • Wesołych Świąt!
  23.12.2017

  Wszystkim Państwu składamy życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku!!!  
 • KOSZENIE ŁĄK
  01.08.2017

  ​Sezon na koszenie łąk dobiega końca... Zapraszamy do zakupu oferowanych przez nas maszyn! W naszej ofercie znajdziecie Państwo kosiarki dyskowe, rotacyjne, bijakowe zarówno producentów krajowych i zagranicznych ! Oferujemy maszyny producentów takich jak: TALEX, STARK, czy BIELROL... Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!!
 • Ładowarki EUROTRAC
  22.05.2017

          W naszej ofercie posiadamy HOLENDERSKIE ŁADOWARKI EUROTRAC! Ładowarki Eurotrac odznaczają się wbudowanymi markowymi komponentami oraz kompaktową budową. Dzięki napędowi hydrostatycznego praca jest prosta nawet dla początkujących.Idealnie dopasowany rozmiar. Wystarczająco mocne do każdej pracy i na tyle kompaktowe, aby zmieścić się w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki prawie nieograniczonym możliwościom dodatkowego..
 •  
 

Sprawdzona firma na rynku motoryzacyjnym
Tylko dobre i sprawdzone pojazdy pewnego pochodzenia
Finansowanie w zakresie leasingu i kredytu
Autoryzowany dealer firmy Talex