Aktualności

 • Ładowarki EUROTRAC
  22.05.2017

       
   
  W naszej ofercie posiadamy HOLENDERSKIE ŁADOWARKI EUROTRAC!


  Ładowarki Eurotrac odznaczają się wbudowanymi markowymi komponentami oraz kompaktową budową. Dzięki napędowi hydrostatycznego praca jest prosta nawet dla początkujących.Idealnie dopasowany rozmiar.


  Wystarczająco mocne do każdej pracy i na tyle kompaktowe, aby zmieścić się w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki prawie nieograniczonym możliwościom dodatkowego osprzętu, ładowarki Eurotrac są naprawdę wszechstronne. Dodatkowy obieg hydrauliczny umożliwia też bezproblemową pracę z dodatkowym osprzętem jak krokodyl, regulowany hydraulicznie pług śnieżny lub chwytak do bel.


  Wszystkie modele W10, W11,W12 i W13 wyposażone są w silniki Kubota. Znani producenci z całego świata zaufali kompetencjom i doświadczeniu firmy Kubota.


  Napęd hydrostatyczny w modelach od W11 do W13 dostarczany jest przez fachowców z BONDIOLI & PAVESI. Dzięki przełącznikowi kierunku jazdyna joysticku praca z ładowarką jest bardzo komfortowa. Nowość: dodatkowy obieg hydrauliczny na joysticku jest standardem we wszystkich modelach.

  Możliwość finansowania.

  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia maszyn na naszym placu sprzedażowym!

  Skorzeszyce 185

  26-008 Górno,

  101-wszy kilometr drogi krajowej nr 74, trasa Kielce Lublin!

 •  
« powrót