Aktualności

 • NOWOŚĆ !!! PRZYCZEPKI WIOLA !!!
  24.08.2018

  Od niedawna poszerzyliśmy swoją ofertę o przyczepki renomowanej firmy WIOLA. Zapraszamy na nasz plac sprzedażowy.

  WIOLA jest czołowym producentem przyczep w Polsce. Codziennie z hal produkcyjnych zjeżdża kilkadziesiąt przyczep, które trafiają do polskich klientów, jak i na rynki europejskie.Posiadają one homologację europejską, umożliwiającą rejestrację przyczep w zakresie 350–3500kg.


  W ofercie znajduje się ponad 100 standardowych modeli przyczep, zarówno przyczep towarowych, lawet do transportu samochodów, jak i przyczep do transportu motocykli, quadów, łodzi, sprzętu budowlanego. Firma Wiola produkuje również podwozia pod agregaty prądotwórcze, skrapiarki, pompy oraz inne specjalistyczne urządzenia.

  Przyczepy "Wiola" charakteryzuje ponadprzeciętna wytrzymałość, zaś elementy stalowe wykorzystywane do produkcji spełniają najwyższe światowe kryteria jakościowe. Otworowana i przetłaczana rama zapewnia dodatkową wytrzymałość, przy jednoczesnej redukcji masy własnej. Użyte podzespoły renomowanych producentów takich jak AL-KO, Knott czy SPP, zapewniają długi i bezawaryjny okres eksploatacji. Właśnie z tych powodów przyczepy WIOLA posiadają aż 36 miesięcy gwarancji.

  Rynek przyczep w Polsce ciągle się rozwija, dzisiejszy nabywca przyczepy nie sugeruje się wyłącznie atrakcyjną ceną, ale zwraca również uwagę na jakość wykonania i wyposażenie oferowane w standardzie. Ten ostatni punkt to również mocna strona produktów "WIOLA". Jako pierwsi w Europie wykorzystali zalety zaczepu ze stabilizatorem AL-KO AKS, który jeszcze do niedawana był stosowany jedynie w przyczepach kempingowych. W 2009 roku wprowadzili kontrolę trakcji AL-KO ATC, jako wyposażenie opcjonalne do lawet.
   
  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia maszyn na naszym placu sprzedażowym!

  Skorzeszyce 185

  26-008 Górno,

  101-wszy kilometr drogi krajowej nr 74, trasa Kielce Lublin!
 •  
« powrót